Pożegnanie Taty

Chciałbym z całego serca podziękować Pani Magdalenie za niezwykle ciepłe i pełne taktu poprowadzenie świeckiej ceremonii pogrzebowej mojego Taty. Okazane przez Panią zrozumienie, empatia i szacunek dla Zmarłego sprawiły, że pożegnanie stało się uroczystością pełną godności i spokoju. Dzięki Pani słowom mogły wybrzmieć wspomnienia, które w piękny sposób oddały charakter i życie mojego Taty. Jestem ogromnie wdzięczny za atmosferę otuchy i wsparcia, którą Pani stworzyła w tym trudnym dla naszej rodziny czasie. To dzięki Pani ceremonii towarzyszył nam nie tylko smutek po stracie, ale też poczucie wdzięczności za wspólne chwile i pozostawione wspomnienia.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Zadzwoń +48 693 557 955