Pożegnanie Kolegi

Nie mogłam powstrzymać się aby do Pani nie napisać….przyznam, iż nigdy nie byłam na pogrzebie z taką ceremonią. Jednakże chciałam Panią utwierdzić, że to co Pani robi – ma sens, jest piękne w całym smutku oraz niezwykle potrzebne gdy siły bliskich opadają. Ma Pani piękną duszę. Wszystkiego dobrego.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Zadzwoń +48 693 557 955