Pożegnanie Męża

Pragnę serdecznie podziękować Pani Magdalenie za przeprowadzenie z ciepłem i ogromną wrażliwością świeckiej ceremonii pożegnania mojego męża Józefa. Pani słowa przywołały miłe wspomnienia i pozwoliły ze spokojem oraz z godnością pożegnać Zmarłego. Modlitwa Ojcze nasz kończąca uroczystość nadała jej charakter ekumeniczny łącząc żegnających. Pani Magdaleno, dziękuję bardzo i gorąco polecam. Anna

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Zadzwoń +48 693 557 955