Pożegnanie Mamy

Chciałabym z całego serca podziękować Pani Magdalenie za przeprowadzenie ceremonii pożegnania mojej Mamy. Był to dla mnie i mojej rodziny niezwykle trudny moment, a jednocześnie dzięki Pani obecności – pełen spokoju, uważności i prawdziwego szacunku. Ceremonia była piękna i bardzo osobista. Pani Magdalena z ogromną wrażliwością i empatią potrafiła oddać charakter mojej Mamy, tworząc atmosferę godnego, ciepłego pożegnania. Każde słowo było przemyślane, a sposób prowadzenia ceremonii dawał poczucie bezpieczeństwa i ukojenia w tym trudnym czasie. Jestem bardzo wdzięczna za profesjonalizm, zaangażowanie i serce, jakie Pani włożyła w przygotowanie tego wyjątkowego pożegnania. dzięki Pani ta chwila, choć bolesna, pozostanie dla nas ważnym i pięknym wspomnieniem. Z całego serca polecam Panią Magdalenę jako mistrzynię ceremonii.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Zadzwoń +48 693 557 955