Pożegnanie Mamy

Pani Madziu, chciałabym serdecznie podziękować za piękne pożegnanie mojej Mamy. Co niektórzy byli pierwszy raz na ceremonii w Pani wykonaniu i są pod ogromnym wrażeniem, że tak pięknie można pożegnać Osobę, która odeszła od nas. Jeszcze raz bardzo serdecznie dziękujemy.

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Zadzwoń +48 693 557 955