Pożegnanie Mamy

Pani Magdaleno.

Bardzo dziękuję za przesłanie tej laudacji, ale przede wszystkim dziękuję za przeprowadzenie tak wspaniale tej uroczystości. Było na prawdę uroczyście , godnie, a laudacja była fantastyczna. Nie jest to tylko moja opinia , ale podczas stypy wiele osób mi przekazało podobne zdanie. Piękna charakterystyka , pięknie ułożone przesłanie i takie przejmujące wspomnienie. Dlatego bardzo serdecznie dziękujemy. Życzymy wszystkiego dobrego

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

× Zadzwoń +48 693 557 955